Archiwum 1, 2

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie

UKS „Olimpijczyk” w porozumieniu z drużyną sportową Legion Strączno zainicjowały  rozgrywki  sportowe młodzika młodszego.

Bierze w niej udział  8 drużyn  z województwa zachodniopomorskiego między innymi: UNIA CZŁOPA, DRAWA DROWSKO POMORSKIE, JEDNOŚĆ TUCZNO, JUNIOR KALISZ POMORSKI, ORZEŁ WAŁCZ, OLIMP ZŁOCIENIEC, MISTRAL MIROSŁAWIEC oraz UKS OLIMPIJCZYK STRACZNO.

Zawodnikami są uczniowie w roczniku 2003 i 2004  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Strącznie, Szkoły Filialnej w Karsiborze, Gostomi i Różewa.

Rozgrywki ligi odbywają się od września do końca października.

Terminarz rozgrywek ligi:

KOSZALIN: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3

Na stronie internetowej: www.kozpn.pl

Skład obecnej drużyny : Dawid Nazarek, Marcin Wrzecionkowski, Oskar Król, Maciej Pawlisz, Nikodem Kruszczyński, Nikodem Korczak, Janna Kleszczyńska, Wojciech Łagan, Dominik Lewandowski , Kacper Ochęcki.

Treningi dla młodych sportowców odbywają się co środę w Wałczu – MOSiR o godzinie 16.30

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2